Služby v zoo

Osobní automobily – Hlavní parkoviště je podélné stání na příjezdové cestě u větrolamu. Odbočka je z hlavní silnice č. 720.

Autobusy, invalidé a další osoby se sníženou pohyblivostí – Parkovat lze i přímo v obci vedle zoo. Toto parkoviště má omezenou kapacitu.

Parkovné 40 Kč/den se platí při vstupu do zoo a návštěvníci jím přispívají k údržbě parkovišť a dalšímu rozvoji zoo.

V zoo máme skvělé občerstvení Pod velbloudem a během června také kavárnuu dětského koutku!

Občerstvení nabízí fantastický burgr s trhaným masem, postivý langoš nebo lehčí twister s kuřetem. V kavárně pro vás připravujeme výběrovou kávu, se kterou si opravdu odpočinete, zatímco děti budou pobíhat v dětském koutku u koz.

U nás v zoo zaplatíte za vstupné i bezkontaktně. Vstupenky můžete zaplatit i online a to přes GoPay.

V zoo máme kvůli stavebním omezením přenosné toalety ToiToi. Udržujeme je stále čisté a jsou vybavené tekoucí vodou. Osoby se sníženou pohyblivostí mohou použít také toalety v zázemí zoo s části s lemury (v obci) po domluvě u vstupu do zoo.

Stavba klasických sociálních zařízení je pro nás prioritou a těšíme se, až bude možná.

Psi do zoo mohou na vodítku či v tašce. Majitelé musí zajistit čistotu v areálu (i mimo vyznačené cesty) a klid a pohodu všech zvířat. Vstupné je symbolických 25 Kč.

Zoo je celá bezbariérová, ale pro nerovný terén je potřeba buď elektrický vozík či doprovod. Do Terárií a na bezbariérové toalety návštěvníky doprovodí na požádání personál zoo přes zázemí.

Vedle Ušákova a občerstvení můžete využít naše zastíněná posezení, nebo si rozložit piknikovou deku na louce. Celá zoo vybízí k tomu, abyste si ji užili jako vlastní zahradu – na louce vedle hlavního areálu je dsotatek prostoru i pro pouštění draků či třeba frisbee.

Prostory zoo si lze pronajmout pro soukromé akce – oslavy narozenin, svatby či firemní akce. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc a nabídnout dostatek soukromí s minimálním omezením provozu celé zoo pro návštěvníky.